Vyhledávání


Kontakt

Masters-web

E-mail: headshouter@seznam.cz

hry do PC

 

Co zde najdete:Avatar,Crysis,call of duty 4 modern warfare2,GTA4,Risen,Dragon age prameny,Virtual tennis 2009,Vencover 2010,Sim city deluxe4,Kelští králové:punské války,The sims3,Colin mcrae drift2! download sou vždy pod tou hrou!

 

Hra na PC Avatar – Download zdarma podle filmu Avatar vznikla The Game Avatar – ke stažení online

Filmová hra Avatar, připravená podle filmu. Jedna z neúspěšnějších, to je Avatar. Pro ty, kterým se líbil film, ti si rádi zkusí i hru na počítač Avatar. Stačí jen dojít na konec článku a začít stahovat. Ve hře se podařilo vytvořit vcelku dobrý dojem, který vám připomene film a jeho příběh. Hra není ale tak výjimečná jako film, který je už pár týdnů v kinech, ale stále stojí za to si ji zahrát.

Hra na PC Avatar

 

 

Film Avatar je bezpochyby tím nejlepším ve světě filmu za poslední dobu, hlavně tedy co se techniky, výpravy a reklamy týče. Ano marketing nemohl být zvládnutý lépe. To bohužel o hře říct nelze, ale to neznamená, že žádná hra není. To by byla chyba, určitě mnoho lidí má zájem si hru zkusit a prožít příběh Avataru naplno. . Hru stahujte níže.

Hra na PC Avatar download

Download  hra Avatar na počítač ke stažení online – Game Avatar pro PC

download

Stahujte obě dvě části: část 1, část 2

 

 

Download Crysis – skvělá hra ke stažení na počítač zdarma

Super skvělá hra zdarma pro vás. Jedna z nejlepších her v současnosti. Skvělá grafika, perfektní hratelnost, vysoký výkon. To jsou vlastnosti této hry. Plná hra jak již bývá u takovýchto titulů zvykem, je opravdu obrovská. Obsahuje mnoho gigabitů, ale s dnešním rychlým připojením je stažení otázka nekolika desítek minut. Proto stahujte od nás hru Crysis.

crysis - download zdarma ke stažení

 

 

Plná hra Crysis je opravdová klasika. Kdo ji jednou okusil, nechce již nic jiného. Dlouhá hratelnost. Veskrze dlouhý čas čistého hraní dělá z této hry to nejlepší co je možné mít i v současné době, pár let po vydání. Proto stahujte a zkoušejte, uvidíte, že si tuhle hru zamilujete i vy.

Crysis - hra ke stažení zdarma a online

Zdarma ke stažení plná hra na počítač Crysis – skvělá akce a střílečka na pc online download zde

je pět částí: 1, 2, 3, 4, 5

Crysis Patch + serial + crack download zde

 

 

Stahujte zdarma Call of duty 4 Modern Warfare 2 – download plná hra na PC

Super hra, jedna z nejznámějších her vůber. Call of duty je legenda, to nejlepší co si můžete vy užít a nejen vy. Proto stahujte zdarma a vyzkoušejte si boj , jak obstojíte v akci. Nejlepší válečný trénink jako plná hra na PC.

Call of duty 3 - download u nás zdarma

 

 

Zdarma ke stažení plná hra na PC – válečná hra – Call of Duty 4 Modern Warfare 2 – download zde

 

 

 

Plná hra na PC GTA 4 – download nejotevřenějšího světa v historii GTA

Naprosto skvělá hra, která tvoří nový formát her. Jste ve velkém městě respektive souměstí, kde všechno funguje a naplno žije. Vy si užete vybrat svůj smysl života. Vyzkoušejte GTA IV na vlastní kůži i vy. Stahujte plnou hru do svého PC.

GTA IV download

 

 

Zdarma ke stažení GTA IV – download nejlepší hry, kde najdete zábavu od aut až po střílečky – stahujte zde

Download

Stahujte všechny části: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

Hru je jeste potřeba craknout.  Třeba zde je jeden crack ke stažení

 

 

Plná hra Risen – Downlaod RPG zdarma – Vyzkoušejte novinku na PC + návod

Hra Risen si užívá pocitu hvězd na vrcholu. Jedná se totiž o jednu z nejlepších her v poslední době. Skvělé RPG nabízí opravdový požitek, to co čekáte u RPG to taky ve hře Risen dostanete a navíc skvělou grafiku a hratelnost na vysoké úrovni. Určitě se vyplatí vyzkoušet tuto hru i na vašem počítači. Stahujte od nás, download odkaz naleznete na konci článku.

Plná hra na PC Risen Download

 

 

Nové RPG přichází od autorů známého jména  Gothica. Jedná  se o silném příběhu v kompaktním světě, a to je taková kombinace, na kterou fandové tohoto žánru určitě slyší. Tvůrci mají mnoho  zkušeností, a proto  projekt velice dobře zvládli. Nezbívá než vyzkoušet jestli váš PC na tuto hru stačí, je totiž potřeba dvoujádro a dost dobrá grafika. Stahujte a  zkoušejte a užívejte si hru Risen.

Plná hra na PC Risen Download slečna

Plná hra na PC Risen Download pro vás na počítač – ke stažení full game + návod

DownloadStahujte všechny části: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návod na hru Risen naleznete zde

 

 

 

Download hra Dragon Age Prameny CZ – ke stažení plná hra – crack – patch zdarma

Zajímavá hra v češtině Dragon Age: Prameny. Skvělé RPG je tu pro vás zdarma a online ke stažení. Vyzkoušejte si hru, která stojí opravdu za to. Výborná hratelnost, skvělý příběh a dobré ovládání to jsou mimo jiné znaky této nové hry, kterou si určitě stáhněte. Můžete tak učinit na konci článku, kde najdete možnosti downloadu hry Dragon Age Prameny.

Plná hra ke stažení zdarma Dragon Age Prameny

 

 

Hra jménem Dragon Age Prameny je v češtině a navíc obsahuje crack a patch, který vám umožní výbornou zábavu užívat v teple vašeho domova kdykolik budete chtít. Navíc nároky nejsou nijak velké, na tuto vysoce moderní hru stačí klasické dvoujádro a průměrná grafika. Proto neváhejte a vyzkoušejte si i vy tuhle skvělou pecku a podělte se o zkušenosti z vašimi kamarády. Stahujte od nás.

Plná hra ke stažení zdarma Dragon Age Prameny free

Plná hra ke stažení zdarma Dragon Age Prameny – Patch a crack download online

 

download dragon age prameny Stahujte po částech: 1, 2, 3, 4, 5

 

 

 

Download Virtua tennis 2009 zdarma – stahujte nejlepší tenis na PC

Po výborné hře Virtua tennis přišla před několika lety nástupkyně s číslem 3, tedy Virtua tennis 3 a nyní přichází nejnovější hra, jako simulace tenisu na PC – Virtua tennis 2009. vychutnejte si hru například s Rogerem Federerem nebo Rafaelem Nadalem.

Virtua tennis 2009

 

 

Plná hra na PC ke stažení zdarma – Virtua tennis 2009 – download zde

1.část2.část3. část

 

 

 

Download hra Vancouver 2010 na PC – Zimní olympiáda pro počítač ke stažení

Je to tu, hra Vancouver 2010. Olympijské hry ke stažení na váš počítač zdarma a onlina ke stažení. Skvělé pobavení u čtrnácti disciplín, tentokrát mnohem lépe zpracovaných jak graficky, tak i co se týče hratelnosti. Samozřejmě že to není úplně dokonalé, třeba mačkání stejných tlačítek co nejrychleji stále u některých disciplín přetrvává, ale co do komplexnosti hry se jeví zase o stupínek lépe než třeba Peking 2008 či Turín 2006.

Olympijské hry ve Vancouveru 2010 - download hry

 

 

Tak jak se dá předpokládat, olympijské hry jsou jednou za čtyři roky, samozřejmě myšleno zimní olympiáda. To znamená že her není tolik, a vždy můžou dělat hry jen v jedné společnosti, která má licenci. To se odrazí většinou na nižší kvalitě. Ale i tak to stijí za zahrání a za stažení, přeci jen je to opravdová zábava a netradiční požitek. Takže pokud chcete hrát olympiádu neváhejte a stahujte hru Vancouver 2010.

Olympijské hry ve Vancouveru 2010 - download hry online

Zdarma ke stažení OH – Olympijské hry ve Vancouveru 2010 – download hry na počítač

 Zdarma ke stažení OH - Olympijské hry ve Vancouveru 2010 - download hry na počítač

Hra je rozdělena do čtyř částí, stahujte je zde:

  1. Hra Vancouver 2010 část 1
  2. Hra Vancouver 2010 část 2
  3. Hra Vancouver 2010 část 3
  4. Hra Vancouver 2010 část 4

 

 

Ke stažení Sim City 4 Deluxe – postavte si město na zelené louce a staňte se starostou – downlaod

V SimCity 4 nestavíte jenom město, ale přímo ho přivádíte k životu. S božskými silami budete měnit hory, hloubit koryta řek a sázet lesy. Pak postavíte to nejrealističtější město, jaké si dovedete představit. Vaše město ožije ruchem stavenišť, dopravy a životem vašich Simů. Postavíte sídla na svazích hor, mosty přes kaňony a mrakodrapy v centru.

Sim City 4 Deluxe

 

 

Zdarma ke stažení plná hra Sim City 4 Deluxe – download zde – cd1

Zdarma ke stažení plná hra Sim City 4 Deluxe – download zde – cd2

 

Zdarma ke stažení hra na PC Keltští králové: Punské války – download

Celtic Kings: The Punic Wars navazuje na úspěšnou hru Keltští králové a rozšiřuje ji o události Punských válek mezi Řimem a Kartágem v letech 264-146 př.n.l. včetně věhlasných tažení Hannibala a Scipia. Ve hře jsou zastoupeny dva základní koncepty výpravný a strategický. Ve strategickém cvičí a ovládá jednotky, najímá hrdiny a zlepšuje jejich schopnosti, získává artefakty a zabírá pevnosti a vesnice. Výpravná část hry obsahuje dvě tažení, první sleduje Hannibala během jeho tažení přes Alpy, druhá sleduje rozmach Řima do největší slávy a zničení Kartága.

Keltští králové - Puncké války

 

 

Zdarma online ke stažení hra na PC Keltští králové: Punské války – download zde

 

 

 

Zdarma ke stažení The Sims 3 download – hra pro rok 2009

Simulace života, rodiny a jednotlivce? to už dávno neplatí, teď je to zábava maximálního střihu pro každého. Skvěle variabilní možnosti hry ji předurčují k té nejlepší zábavě, kterou můžete mít. Proto stahujte The Sims 3 2009 uvnitř článku.

The Sims 3 2009 Download

 

 

Plná hra na PC The Sims 3 – 2009 Download zde

části: 1, 2, 3, 4, 5

 

Závodní hra Colin McRae DIRT 2 – Auta jak se patří – Download zdarma

Vynikající závodní hra Colin McRae DIRT 2 je tady. Super skvělá zábava je tu a nejnovější díl hry pojmenované po slavném bývalém závodníkovi jménen Colin McRae. Uz od prvního dílu je tu super zábava a perfektní hratelnost. Samozřejmě, ten kdo má doma volant a pedály, ten si to užije opravdu na plné čáře. Ale i na klávesnici se dá projet pár zatáček s pocitem, že sedíte v závodní káře, pod kapotou stovky koní a zrychlení na stovku za pár vteřinek. Stahujte hru Colin McRae DIRT 2 uvnitř článku.

Colin McRae DIRT 2 - download

 

 

Počátkem roku 2010 se k  nám dostala hra Colin McRae DIRT 2 v plné verzi a v plné parádě vtrhla do našich bytů. Jako jedna z mála závodních her si hra Colin McRae DIRT 2 připsala hodnocení 80% a to je na závodní hry skvělé. Proto neváhejte a stahujte plnou hru a vyzkoušejte si pocity pilota v závodním voze. Ve hře můžete skusit mnoho vozů a mnoho značek, projede se na tratích známých i neznámých a uvidíte, že zažijete mnoho hodin kvalitní zábavy.

Colin McRae DIRT 2 - download zdarma

Zdarma online ke stažení plná hra na počítač Colin McRae DIRT 2 – download full game

Download Colin McRae DIRT 2

Stahujte všechny části:  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.