Vyhledávání


Kontakt

Masters-web

E-mail: headshouter@seznam.cz

filmy

 

Stahuj:District9,Avatar,proletý ostrov di caprio,nejak se to komplikuje,milý johne,alenka v říší divů,smrt čeká všude

 

 

Ke stažení zdarma film District 9 – nominace na Oskara za nejlepší film – download

Jeden z filmů nominovaných na Oskara 2010 za nejlepší film, to je film s názvem District 9. Film, jehož hodnocení je více jak 85% diváků považováno za velmi dobré až výborné. Pokud jste film District 9 ještě neviděli a chcete se na něj podívat, nebo jen zopakovat si tento kvalitní a divácky atraktivní a úspěšný film, pak stahujte na Downloadfilmy.cz

Download filmu District 9 zdarma - nominován na oskara - zdarma ke stažení

Film ke stažení uvnitř článku.

Nad jižní afrikou se nachází dění příběhu. Mimozemšťané jsou tu a agent Wikus dostal úkol. Jestli ho splní a co se ve filmu semele, to můžete sami sledovat. Stačí si film stáhnout. Film v originálním znění a s českými titulky.

Ke stažení District 9 - Download filmu zdarma

Download filmu District 9 zdarma – nominován na oskara – zdarma ke stažení

Download filmu District 9 zdarma - nominován na oskara - zdarma ke stažení

 

Download filmu Avatar – film roku a držitel několika Oskarů – ke stažení s českým dabingem

Hlavní postavou tohoto filmu je Jake Sully, který býval kdysi mariňák, ale po odchodu z armády nezapoměl. Film Avatar je jedním z nejdražších a také možná nejdražším filmem všech dob, navíc speciální technologie použité při jeho výrobě zabrali mnoho let, ale nyní se režisérovi Jamesu Cameronovi jeho práce opravdu začíná vyplácet. Peníze se jen hrnou a to jestě film nekupují televize. A navíc Oskaři zdobí jeho výtvor až k dokonalosti. Film sice není extrémě úchvatný svým příběhem, ale je jednoduše první a zatím jedinečný.

Avatar - download filmu zdarma a ke stažení free

Film Avatar ve velmi dobré kvalitě je zdarma ke stažení uvnitř článku.

 

Film Avatar je udělán tak, aby se na něj mohl přijít podívat každát od dětských diváků až po starší občany. Každý si tam najde něco, co ho opravdu nadchne. Pokud se vám nechce do kina, nebo si rádi zopakujete film bez 3D brýlí, pak stahujte.

Avatar - 3D film - download

Zdarma ke stažení film Avatar – 3D film – Download – obsahuje cz dabing

Download filmu Avatar ke stažení zdarma

Download filmu Prokletý ostrov – Leonardo DiCaprio v hlavní roli filmu pro vás ke stažení zdarma

Režie Martin Scorsese, download filmu v originále Shutter Island, neboli Prokletý ostrov. To je vynikající film s mnoha oceněními a skvělým hereckým obsazením. Režie je prvotřídní a obstaral ji jeden z nejznámějších a nejzkušenějších režisérů ve světě, který se jmenuje, jak už dobře tušíte a možná, že vlastně víte, Martin Scorseselegenda mezi režiséry a záruka kvality. Proto stahujte film od nás.

Download Prokletý ostrov

 

 

Mezi hercema a herečkama naleznete jen to njelepí, například, vybíráme ze seznamu tyto Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley, Max von Sydow, Michelle Williams, Emily Mortimer, Patricia Clarkson, Jackie Earle Haley. Jedná se o profesionály, kteří umějí svoje řemeslo, také to ocenili diváci, když film drží nad 85% a hodnocení je jedno z těch absolutně nejlepších z nových filmů. Neváhejte a stahujte, na konci článku klikněte download.

Download Prokletý ostrov online

Zdarma ke stažení download filmu Prokletý ostrov – Prekliaty ostrov online

Dbutton

 

 

 

Film ke stažení na počítač Nějak se to komplikuje – Download zdarma skvělá komedie

Download film Nějak se to komplikuje, v originále It’s Complicated je klasická romantická komedie, která vás opravdu pobaví a skvěle připraví tu krásnou atmosféru, kterou si můžete vychutnat tam, kde je vám libo a kde zrovna chcete. Proto neváhejte a vyzkoušejte krásnou romantickou komedii se zajímavým názvem Nějak se to komplikuje. Stahujte od nás, odkaz naleznete na konci článku.

Nějak se to komplikuje - It's Complicated

 

Film pro všechny, kteří milují jen to nejlepší ze světa filmu, konkrétně komedií a ještě konkrétněji romantikou komedií. To si můžete skvěle vychutnat i vy, stačí kliknout na tlačítko download a za pár chvil můžete sledovat z pohodlí vaší domáctnosti film s nezapomenutelným názvem Nějak se to komplikuje. Stahujte a hodnoťte u nás. Přeji vám jen tu nejlepší zábavu.

Nějak se to komplikuje - It's Complicated download

Download filmu zdarma ke stažení na počítač Nějak se to komplikuje – It’s Complicated – Nejako sa to komplikuje

Dbutton

 

 

 

 

Download filmu Milý Johne – Romantické drama ke stažení – Dear John

Download filmu Milý Johne je tu pro vás a zdarma. Stačí jen dočíst článek do konce a stahovat. Romantický film, tedy romantické drama jménem Milý Johne, v anglickém jazyce Dear John, je novinka v kinech a samozřejmě je také i celkem úspěšná. Proto máte nyní možnost a také důvod k tomu, aby jste si stáhli a podívali se na film místo chození do kina. Komu se nelíbí sledovat film na své televizi, ve svém příjemném prostředí a z možností neplatit za vstupenku do kina. Stahujte uvnitř článku.

Milý Johne - Dear John Download

 

 

Samotný film Milý Johne vypráví chlapci, který po odchodu z armády potká krásnou dívku. A jak to pokračuje dále? To bych už napověděl mnoho, je třeba říci, že lepší bude, aby jste se sami podívali a nechali se unést zajímavostí tohoto jedinečného díla. Opravdu nebudete litovat, vždyť diváci odcházející z kin uvedli, že by nedali filmu horší než dvojku. To je opravdu velmi dobrá známka.

Milý Johne - Dear John

Ke stažení online a free romantický film Milý Johne – Dear John drama pro vás na počítač

download

 

 

 

Download Alenka v říši divů 2010 – film ke stažení zdarma (download Alice in Wonderland)

Nový film Alenka v říši divů je připraven ke stažení. Jeden z nejočekávanější filmu roku 2010 je už tady. Po Avataru je to jeden z nejvíce navštěvovaných a nejlépe hodnocených filmů z počátku současného roku. Jedná se o zajímavý a napínavý film s dobrodružnými kořeny a trochou fantasy. Je to film pro celou rodinu, kde si najdou své všichni, jak babička s dědečkem, tak rodiče, ale hlavně děti.

Alenka v říši divů - Walt Disney

 

 

Předpokládá se, že nejvíce návštěvníku budou lidé mezi 12 a 24 rokem, na který je primárně cílen a u kterých se předpokládá největší zisk pro tento film. Jak již název napovídá jedná se o celkem známý příběh Alenky, který je trochu zdramatizován a upraven do lákavější podoby pro všechny. Neváhejte a stahujte film Alenka v říši divů na konci článku.

Alenka v říši divů - download

Film Alenka v říši divů ke stažení – Alica v krajine zázrakov downoad zadarmo

 

 

 

Download oskarového filmu Smrt čeká všude (The Hurt Locker) – zdarma ke stažení s českým dabingem

Bagdád, to je hlavní město Iráku a zároveň i místo dění filmu Smrt čeká všude. Elitní tým se pouští do válečného chaosu. A nevypadá to dobře. Hlavní hrdinové tohoto velmi dobrého a kvalitního filmu musejí přečkat útoky ze strany iráckých radikálů a navíc plnit to, proč přišli. Bombové útoky jsou na denním pořádku. Vy se můžete v klidu domova podívat na Oskarový film během několika málo minut. Čtete více uvnitř článku.

Smrt čeká všude - download filmu zdarma - The Hurt Locker

 

 

Filmový hit – válečné drama – z prostředí irácké války, to si užijete ve filmu s režií od Kathryn Bigelow . Navíc Děvět nominací na oskara naznačuje opravdu velkou kvalitu filmu. Posuďte sami a stahujte. Napište váš názor na film do diskuze, moc se těšíme.

Smrt čeká všude - download filmu zdarma - The Hurt Locker - český dabing

Zdarma ke stažení online film The Hurt Locker – Smrt čeká všude – download s českým dabingem

Zdarma ke stažení online film The Hurt Locker - Smrt čeká všude - download s českým dabingem